קבוצות העיירה

//קבוצות העיירה
קבוצות העיירה 2018-04-21T12:31:10+00:00

קבוצות העיירה

בית החולים

המוסד הראשון אותו הקימו תושבי העיירה, לפני היווסדות גוף אחראי כלשהו ביישוב, היה בית החולים. האסירים המהגרים ובאי המקום החדשים שמעו את שמו העתיק של סלווד והאמינו שיכולות רפואיות לא יסולאו בפז בביתם החדש. הרופאים עצמם הינם אנשים מוערכים ובעלי כבוד בעיירה.
קפטן: Eden Raven Cohen

מלומדים

אנשים מלומדים מכל רחבי לינד התחילו להגיע אל סולווד רק בשנים האחרונות ויותר מכל הם חושקים בידע שתומנת היסטוריית העיירה והסולריום. סוחרים/אצילים/בעלי הון מארץ רחוקה השקיעו כספים להקים אחוזה קטנה בעיירה שבו הם מרכזים מחקר וידע.
בעיירה בו עבודת כפיים היא המרכז ורדיפה אחרי ידע במקום האחרון, המלומדים מהלכים כדמויות מוזרות ותלושות בעיירה הרחוקה.
קפטן : Denis Davidov

האורקל

האנשים קוראים לגבר המוזקן וקבוצת המאמינים שלו "האורקל" . מספר סיפורים עתיקים. לא ידוע כמה זמן הזקן יושב בחנות שלו, עם קליקת חבריו ולא מרוויח כמעט ופרוטה. מספרים שהוא יודע לדבר עם רוחות, לזמן ישויות, לעזור למתים למצוא שלווה ולאנשים בכפר להתגבר על הצער שבאובדן.
קפטן : Julian Palaia

המכשפות

הן תמיד היו שם, גם אחרי השריפה. כשכל מה שנשאר מסולווד היה רק תמרות עשן…. נראה היה שחומה בלתי נראית הפרידה בין החלקה שלהן לעיירה המקוללת. מכשפות האלייזה יצאו מן השריפה בלי פיח על גלימותיהן.

היכל הקסם שלהן נותר שלם ללא כל פגע… וכשהכורים חזרו שוב להפעיל את המכרה, לא הייתה ברירה לעיירה אלה לבנות ולהתאים את עצמה סביב המכשפות והיכל הקסם שלהן. כי בכל זאת, הן,תמיד היו שם…

אט אט אנשי סולווד החדשה הבינו את כוחן האדיר של המכשפות ובלית ברירה יצרו איתן סחר חליפין. בתמורה להגנה קסומה ולהצצה לקסם הקדום שלהן, אנשי העיירה נאלצו לסגור עסקאות שונות ומשונות. לפעמים המכשפות היו נותנת את הקסמן בתמורה לחוב שיופרה מתישהו בעתיד. והן תמיד גבו את חובן. ואילו חובות אלה היו… אנשי העיר היו אומרים אז בצחוק כי אל תעשה עסקה עם המכשפה, השדים עדיפים בהרבה.
קפטן : ענבר גוטליב

מיליציית סולווד

קבוצת אנשים שהחליטו ללא מינוי מיוחד שתפקידם וחובתם היא להגן על העיירה, אולי לא תמיד רואים בהם כולם כמגינים כיון שרוב הכוח מורכב מפושעים הנשלחים לסולווד במטרה למצוא הזדמנות שנייה בחיים, אך נאמנותם אכן נתונה לסולווד, ולהגנת תושביה.
שודדי דרכים ושאר דברים אשר באו לפגוע בתושבי סולווד גרמו להשקעת משאבים רבים כדי לצייד את אנשיהם בציוד הטוב ביותר שכסף יכל לקנות, אם כי יש שיגידו שזה היה יותר מידי. מאומנים וחמושים הם כוח שאין לזלזל בו.
קפטן : Gil Getreuer

תושבי העיר (קבוצת על)

חוטבי העצים, כורי הפחם, מעבדי האדמה, הסוחרים, משפחות שמנסול לבנות לעצמם חיים וכל האנשים העיירה על גווניהם השונים ואמונותיהם השונות, הם סובלים מהקללה של המקום אבל ההבטחה לעושר וחיים טובים מחזיקים אותם פה, הם מנסים לבנות וליצור, לשנות ולחיות, ליצור לעצמם חיים טובים יותר.
קפטן: Ilan Inglis

"קבוצת תושבי העיירה" כוללות בתוכם מספר קבוצות : סוחרים , המתפרה, הורים וילדים, המנזר ועוד כמה שבתהליכי גיבוש.