המנזר של סולריה

המנזר של סולריה 2017-11-30T15:23:37+00:00

המנזר של סולריה והמקדש של הכפר

קפטן : גילי כהן ארזי , ורד קוק

סיר המרק.
רוב האנשים מכירים את סיר המרק.
בעיקר אלו שמתקשים לראות מנין תגיע ארוחתם הבאה.
רק מעטים ראו משהו מהמנזר של סולריה מלבד סיר המרק. המקום המסתורי בו ספונים נזירים ונזירות ועוסקים ב-רק-סולאריס-עצמו-יודע-מה.
אבל מדי פעם מגיע אדם, נרדף כל כך שבאף מקום אחר לא יוכל למצוא מקלט, נואש מספיק כדי לתת מבטחו באלה שאינם נותנים לאיש להכירם, עזוב דיו כדי להניח את כל העולם מאחוריו ולסגור את הדלת לנצח.
בתמורה להתחייבות להשתלב באורח החיים הנוקשה של המנזר ולציית לכלליו הנחושים, יקבל הנמלט מקום מקלט, מזון, קורת גג, ואת כל ההגנה שיכול לספק המנזר – הן בחייו והן במותו!

המנזר של סולריה שוכן בצמוד למקדש של סולווד, ומקיים קשרי גומלין עם הכנסיה.
במנזר חיים נזירים ונזירות, יחד עם כמה אנשים שמצאו במקום מקלט ומחסה מפני רודפיהם.
שוכני המנזר סוגדים בדרכם המיוחדת לאל סולאריס, משתתפים בטקסים של הכנסיה, ודבקים במשימה הקדושה שהוטלה עליהם – להגן על סולווד מפני כל איומי העולם שמעבר.

המקדש של סולארס בסולווד הוא מבנה חדש בן פחות ממאה שנה, לאחר שהמקדש הקודם נהרס בנסיבות טרגיות. הוא מרכז החיים הדתיים המוסדרים בסולווד, ומכהנים בו כוהנים וכוהנות של סולארס שאחראים לטקסים היומיומיים בעיר. הם אחראים על הטבלות, נישואין, טקסי מוות והטקסים היומיים המצדיעים לשמש בזריחה, באמצע היום, בשקיעה ובחצות. דלתות המקדש פתוחות תמיד למבקשים להתוודות או להתייעץ ולמצוא מזור לנפשם או הגנה מהזוועות בלילה. לא שיש זוועות. בכלל לא.

יצוין, שמאז הטרגדיה לפני 100 שנה, הדת בסולווד הרבה יותר עדינה, ולא עברה את ההקצנה שלא הדת הממוסדת בשאר לינד. בסולווד כבר לא שורפים אנשים.

אם מעניין אתכם לשחק נזירים או נזירות שעסוקים בעבודת קודש סגפנית, או אדם שנמלט מאיומים שונים ומצא/ה מקלט במנזר – הצטרפו למנזר!
אם מעניין אתכם לדאוג לנשמות החוטאות והחרדות בסולווד – הצטרפו לשורות הכנסייה!