אנשי העיירה

אנשי העיירה 2017-12-02T19:49:42+00:00

קבוצת גג אנשי העיירה

קפטן : אילן אינגלס


למי מיועדת הקבוצה

הקבוצה מזמינה אליה שחקנים מכל שכבות הגיל והנסיון, משחקנים שזה המשחק הראשון שלהם ועד שחקניות שמשחקות כבר 30+ שנים.
הקבוצה פתוחה למגוון של דמויות- בעיקר הפשוטות שבהן. לא מכשפים או אצילים, אלא העם הפשוט.
הקבוצה היא המומלצת ביותר ליוצרים ובעלי מלאכה שרוצים לבטא את יכולתם בזמן המשחק: עבודה בעור, עץ, אבן, בד, נגינה, בישול, אפיה, זיקוק משקאות, בישול בירה, גינון ועוד.
הקבוצה היא גם מקום טוב מאוד להורים לילדים קטנים מבקשים לתת להם הזדמנות לחוש את האווירה של עיירה בעולם פנטסטי.

תפקיד הדמויות בעולם המשחק

תושבי הכבר הם הבסיס שמחזיק את סולווד קיימת. עובד את האדמה, חוטב עצים ושואב מים. מהפונדקאי, לאופה, לסייס ולחוואי, כולם מאפשרים את החיים ואת הכרייה במכרות, אחרת כל האספקה לעבדים במכרות הייתה צריכה להגיע ממרחקים בעלות גבוה. המלומדים היו מכלים את זמנם בבישול במקום במחקר, העתיקים היו נמוגים חזרה ליער ללא נקודת עיניין לבוא ולצפות בבני האדם הרגילים.

המלצות למשחק

בתור מקומיים, לשחקני הקבוצה ניתנת האפשרות לבחור במקצועות יצרניים ובראשם מקצועות של איסוף משאבים- כרייה, חטיבת עצים וחקלאות. מומלץ כי לכל דמות תהיה לפחות יכולת אחת מהרשימה לייצג את המשאבים הזמינים לה ואת פועלה בשעות שגרה של תחזוק החיים היומיומיים.
ניתן להתארגן לתת קבוצות כגון המנזר או בית התופרות, בהן שחקנים יצרו מוסדות מקצועיים. הדבר שימושי במיוחד לבעלי מלאכה הזקוקים לבית מלאכה ובו עמדה מרשימה.
ניתן גם לשחק דמויות עצמאיות יותר ללא תת קבוצה הקשורה אליהם ישירות.
השחקנים בקבוצה מהווים את התושבים הקבועים של הכפר ולכן סביר מאוד כי דמויותיהן יכירו זו את זו היכרות טובה ולכולם יהיו קשרים כלשהם.

 

היסטוריה של דמויות

העיירה עצמה היא רק בת 40 שנים. לפני כן כל מה שהיה במקום הוא מבנים הרוסים ומכוסי צמחייה, שאריות של הישוב הישן שנשרף לפני מספר עשורים.
המשפחות המאכלסות את העיירה אינן חייבות להיות קשורות בקשרי דם או נישואים, ורוב התושבים כבר יכולים להגיד כי נולדו או גדלו בסולווד, ורק שמעו על מקומות אחרים מהוריהם שבאו לבנות את העיירה מחדש.