Soulwood 2 LARP

Soulwood 2 LARP 2018-04-25T06:44:36+00:00

תקציר הלארפ

המשחק סולווד 2 הוא משחק המתחרש בעיירת כורים בשם סולווד הממוקמת בממלכת לינד, הממלכה הינה הממלכה הגדולה ביותר ביבשבת וידועה בתור הממלכה בעלת הצבא החזק ביותר ביבשת, ואחת הסיבות לכך היא הסולריום, אשר משמש להם להכנת נשקים של לוחמי העלית של צבאה. לרוב הנשקים רק מצופים סולריום, חרבות סולריום מלאות הן נדירות ויקרות , עולות יותר כסף מאשר אפילו ברונים יכולים לקוות לראות כל חייהם
סולריום הוא סוג של מתכת אשר נמצא אך ורק במכרות של סולווד. נשקי סולריום מלא לפי הסיפורים מסוגלים לחתוך אביר עם שריון פלדה לשניים כאילו היו חמאה רכה.

אודות המשחק:

המשחק הוא בעולם פנטזיה נמוכה אפלה, הגזע היחידי בעולם הם בני אנוש, קיימים בני אנוש אשר עברו שינויים על טבעיים כמו ערפדים, אנשי זאב, בני אנוש אשר נחשפו זמן ארוך לקסם וזה שינה את המראה שלהם, אך עדיין בני אנוש.
הקסם בעולם הוא עוצמתי אך תמיד בא במחיר, ככל שאדם יותר מתקרב לקסם הוא יותר מתרחק מהאנושיות שלו,זה בא לידי ביטוי בהתנהגויות חסרות רחמים, חמלה, חיבה, אהבה, כל אלו זרים להם, אפילו שינויים פיזים קלים. הקסם בעולם עוצמתי אך הוא מאד יקר, להפיק קסם היא אומנות מורכבת שדורשת הקרבות
למשחק יש עלילה מרכזית, המשפיע על כל הדמויות, אתם כשחקנים יכולים לבחור האם לנסות ולהתמודד עם פתרון הבעיות והקונפליקטים הנמצאים בעלילה זו כמו ההתנגשות בין האידיולוגיות והדתות השונות בין הקבוצות במשחק, או לבחור באחת מעשרות עלילות המשנה או פשוט לגלם דמות החיה את חיה בסולווד וסביבתה.

מיקום העלילה

סולווד היא עיירה מקוללת, משחק שעבר העיירה סבלה מבעיית שדים אשר כל לילה שדים הגיעו ותקפו את הכפר, סולווד 2 מתרחש 100 שנה לאחר המשחק הקודם, שהשער נסגר ושהעיירה נשרפה והוקמה מחדש, לפני כ40 שנה סולווד הוקמה מחדש ביוזמת הכתר כדי לחדש את מכרות הסולריום. העיירה מקוללת, והשער סגור בסולווד כרגע המקום כולא את נשמות המתים ,שנשמות נכלאו במשך כל ה100 שנה על אדמת סולווד.
מאז ליל הרוחות האחרון (חצי שנה לפני המשחק עצמו) סולווד סובלת מהתפרצות על טבעית של רוחות אשר תוקפות את אנשי העיירה, ומנסות להשפיע עליהם, להטלת עליהם לאט לאט, כמו דיבוק.

האנושי

בכפר יושבים אנשי הכפר אשר עוסקים במלאכות שונות סחר וחיים את חייהם בצל המרחף מעל סולווד, הכורים הנמרצים של מכרות הכפר, מכשפות האליזה אשר עוסקות בקסמם ויש להן ידע רחב בתורות המורכבות והאומנויות הקסומות, המלומדים אשר התיישבו בסולווד לפני 2 עשורים וחוקרים ומבינים באלכימיה יותר מכל אחד אחר בכפר ואצלם יוצרים שיקויים, בית החולים שהוא אחת מהמוסדות הראשונים בעיירה שיכולים לטפל בכל דבר כל עוד שיש לך את המטבעות בכיס בשביל זה, המיליציה המקומית שרואה את עצמה כמגנה של העיירה, דת אשר לקחה את יסודות דת המדינה ועיוותה אותם תוך סגידה למוות, שהסיפורים אומרים שהם מסוגלים להחזיר מן המתים ואפילו לתקשר עם ישויות, מנזר וכנסיה לאל השמש, ועוד רבים אשר מצאו את מקומם ובונים את חייהם בסולווד.

העל טבעי

השמעות על ההתפרצות העל טבעית הגיע למספר גורמים חיצוניים שמגיעים לעיירה, האינקוויזיציה של אל השמש אשר באים מתוך אמונה שמגיעים בכדי לטהר את אנשי הכפר כי ככה הם משוכנעים שהבעיה העל טבעית תפטר, הדרואידים שמגיעים בחשיבה שהאדמה מקוללת ושהם צריכים לטהר ולרפא את אדמת העיירה, האצילים של ממלכת לינד אשר מגיעים לראות למה הם לא מקבלים מיסים, והעתיקים, בני אנוש עתיקים שמגיעים לסולווד כי הקללה מתחילה להשמיד את עולמם.