אלכימיה

אלכימיה 2018-04-16T15:12:29+00:00

אלכימאים

אלכימיה היא ענף של חקר החומרים בטבע המשלב כימיה, פיזיקה, רפואה, מיסטיקה ודת. האלכימאי בוחן את ההשפעות של חומרים שונים (אלכוהול למשל) על הפיזיולוגיה האנושית ומתוכם מבין את הכוחות הנסתרים, לעתים כוחות מאגים. האלכימיים מגלים כוחות אלו ומנצלים אותם למטרותיהם באמצעות טרנספורמציות שונות המשפיעות גם על המימד הפיזי וגם המימד המטפיזי של הקיום.

שחקן שבוחר לשחק דמות של אלכימאי נדרש לתת חשיבות לרולפליי המסובך של מדע עתיק קסום ומסתורי זה. כל אחד יכול לבחור לעצמו אסכולה ודרכי פעולה. אבל, חשוב לזכור כל הזמן שזוהי אלכימיה ולא רוקחות.

שיתוף פעולה בין יוצרים:

שני יוצרים מאותו תחום יכולים לשתף פעולה על מנת להכין מתכון הגבוה ברמה אחת בלבד מהכשרתו של היוצר בעל הדרגה הנמוכה יותר. וברמה מקסימלית של היוצר ברמה הגבוהה יותר.
במשחק ישנם התמחויות שונות אשר מאפשרות ליצור שיקויים מיוחדים, ניתן ע"י שיתוף פעולה ליצור שיקויים שנמצאים מעל רמתו של האלכימאי בדרגה פחותה ושהאלכימאי ברמה הגבוהה יותר אינו מומחה בהם.
לדוגמה: שני אלכימאים שונים, אחד מהם ברמה שלישית עם התמחות טוקסיקולוגיה ואלכימאי רמה רביעית ללא ההתמחות יכולים יחד ליצור שיקוי רמה 4 של רעל רמה 3.
או לחלופין אלכימאי רמה שניה עם התמחות בעל טבעי ואלכימאי רמה 4 ללא ההתמחות יוכלו ליצור שיקויים עד רמה שלישית בתחום ההתמחות של העל טבעי.

חשוב: מתכונים דרגה 4 יכול להכין רק מי שהוכשר לכך. לא ניתן לבצע שיתוף פעולה עם שני יוצרים רמה 3 על מנת לבצע אותם.

 

הסבר מפורט על המבנה ודרך ההכנה של מתכונים אלכימיים נמצא בפרק השכלה שנשלח אליכם.

 

שם היכולת עלות תיאור היכולת דרישות קדם
אלכימאי מהמעגל הראשון 2 נק״ד מאפשר הכנת מתכונים אלכימיים רמה 1. מקבל 2 מתכונים רמה 1 בתחילת המשחק. השכלה
אלכימאי מהמעגל השני 2 נק״ד מאפשר הכנת מתכונים אלכימיים רמה 2. מקבל 2 מתכונים רמה 1 בתחילת המשחק. אלכימאי מהמעגל הראשון
אלכימאי מהמעגל השלישי 3 נק״ד מאפשר הכנת מתכונים אלכימיים רמה 3. מקבל 2 מתכונים רמה 1 בתחילת המשחק. אלכימאי מהמעגל השני
אלכימאי מהמעגל הרביעי 4 נק״ד מאפשר הכנת מתכונים אלכימיים רמה 4. מקבל 2 מתכונים רמה 1 בתחילת המשחק. אלכימאי מהמעגל השלישי
טוקסיקולוגיה 2 נק״ד זיהוי רעלים. יצירת רעלים. יכול לייצב דמות שהורעלה ברעל רמה 1 או 2 עם צמחי מרפא (פריט פלאפ) עד לקבלת טיפול רפואי. יכול לגדל פטריות בגינה (יחד עם הרבולוג). אלכימאי מהמעגל השני

יכול לקחת יכולת זו ב2 נק"ד

הרבולוגיה 2 נק״ד גידול צמחי מרפא עם השפעה מכאנית בגינה. (ראה גינה בפרק עמדות) אלכימאי מהמעגל השני יכול לקחת יכולת זו ב2 נק"ד
אנטומיה 2 נק״ד זיהוי סיבת מוות,מאפשר "לקצור דם" בצורה נקייה שאינה ממשיכה לדמם , קצירת דם מורידה נק"פ זמני לאחר שעתיים מתרפא. אלכימאי 1
מחקר של על טבעי 2 נק״ד אלכימאי המתמחה בעל טבעי דרישת פרופ של ספר המפרט יצורים ותופעות על טבעיים +אלכימיה 1

 

רשימת שיקויים