אבני נשמה

//אבני נשמה
אבני נשמה 2018-01-06T12:43:14+00:00

אבני נשמה

אבני נשמה מייצגות את חוסנה הנפשי של הדמות ואת עוצמת החיים שבה. כל דמות מתחילה את המשחק עם 10 אבנים. הן מייצגות משאב רב עוצמה המשמש להתנגדות לרוחות ולעל טבעי, להדוף קללות, להטיל קסמים, להכנת שיקויים, לטקסים דתיים ואפילו לרמות את המוות.

חשוב להדגיש:

  • בתחילת המשחק כל שחקן יקבל 10 אבני נשמה
  • על האבנים להיות עליך כל זמן המשחק
  • דמות שמתה ואין עליה אבנים מתה מוות סופי
  • לא ניתן יהיה להשלים אבנים שהלכו לאיבוד בטעות
  • לא ניתן להעביר בין השחקנים אבני נשמה/סמני נשמה, הדרך היחידה לסחור באבני נשמה היא ע"י העברה לבקבוק רגש

איבוד אבני נשמה

חוויה מטלטלת שדמות עוברת יכולה להוביל לאובדן של אבן נשמה אחת , אובדן אבן נשמה יקרה רק במידה והיא ניתנת לניצול ע"י דמות אחרת, למשל ע"י מישהו שיודע לבקבק נשמה או להשתמש בהן בדרך אחרת.

שחקנים שיכולים לקחת אבן נשמה יקבלו תדרוך מאד מפורט לפני המשחק שמסביר להם באילו תנאים הם יכולים לקחת אבן משחקן אחר.

אם שחקן בעל יכולת כזאת פונה אליכם ובמידה ואתם כשחקן מתבקשים לוותר על אבן לטובת בקבוק או לצורך אחר, חובה עליכם לתת את האבן.

ביקבוק נשמה- הכנת בקבוק רגש.

תהליך הכנת בקבוק הנשמה מאפשר להעביר את אבן הנשמה בין הדמויות. ישנם מעטים בכפר שיודעים כיצד לכלוא את האנרגיה של אבני הנשמה ולהפוך אותה לחפץ גשמי בעולם. בעזרת טקס מיסטי עתיק הם יוצרים שיקוי המזקק לתוכו חלק מנשמתו של האדם.

 

אם דמות שמסוגלת להכין בקבוקי נשמה רואה דמות החווה חוויה חזקה אז היא יכולה לקצור את האבן שאובדת ולהכניסה לבקבוק. הדמות שמוותרת על האבן היתה מאבדת אותה בכל מקרה ולא מקבלת דבר בתמורה.


ניתן להכין בקבוק רגשות גם מבחירה. לצורך כך הדמות צריכה לאתר דמות שמסוגלת לבצע את הטקס. הדמות חייבת לעבור אירועי רגשי חזק כדי לשחרר את אבן הנשמה, אחרת לא ניתן להכין בקבוק. אירוע כזה יכול להיות טקס מיוחד, שיקוי אופוריה, כאב הגורם לאיבוד נק״פ וכד׳. לאחר האירוע ניתן להחליף את אחת מהאבנים של הדמות ולקבל תמורתה בקבוק.

חשוב: ישנם כמות מעטה של שחקנים בעלי היכולת להכין בקבוק נשמה. שחקנים אלו נבחרו ותודרכו ע״י המאסטרים ומכירים היטב את כל החוקים הנוגעים להכנת הבקבוק. במידה ושחקן מתבקש לוותר על אבן לטובת בקבוק, חובה עליו לתת את האבן.