קבוצות המגיעות לעיירה.

//קבוצות המגיעות לעיירה.
קבוצות המגיעות לעיירה. 2017-12-02T19:51:09+00:00

קבוצות חיצוניות

קבוצות חיצוניות המגיעות לעיירה (הקבוצות החיצוניות מוגבלות בגיוס אז אל תכעסו אם הקפטנים אומרים לכם שהם לא יכולים לגייס אתכם).

שלטון- אצילים

הנציגים מטעם חצרו של המלך רג'ינלד ה21, הגיעו לעיירה כי סולווד הפסיקה לשלם מיסים לפני חצי שנה וזה ממש לא תקין שהאיכרים הפסיקו לשלם מיסים!
קפטן : Gabi Herman

אינקוויזיציה- דת סולראיס

מעמד הדת התחזק מאוד ב100 שנים האחרונות. הקונפליקט בין האצילים לאנשי הדת נובע ממאבקי כוח גדולים יותר בממלכה עצמה. האינקוויזוטורים חסרי רחמים ותחת החוק המלכותי אחראים בצורה דיקטטורית על כל הפעילות הדתית בעיירה ורואים ברבים כופרים שצריך להחזיר לדרך הישר.
קפטן : Alexander Kalinin

דרואידים

חורש הדרואידים נמצא בשולי העיר. יש בו דממה שלווה, דממה של עצים צומחים, זוכרים, יודעים. הדרואידים שנאספים בחורש הזה מקיימים את הדרכים העתיקות; את דרכי הכישוף והכוח; הם רואים את דרכי האדם ומנסים לרפא אותם ככל שיוכלו. הדרואידים תמיד התקיימו בשוליים, בחורשים הרחוקים מאדם. וכעת המצב המחמיר, כשהאינקוויזיציה באה לתבוע את סולווד לעצמה, והמכשפות בעיר טוות קשרים חשוכים אחרים. וכל הזרים האלה, מעלים את הקללות על האדמה הזאת.
זה זמן האייל לשאת את קרניו. זמן הדובה להגן על ילדיה; זה זמן להעלות כוח במעגל העצים העתיק, זמן להסיר את הקללה מאדמת סולווד.
קפטן : Harel Phlavius Keshet

העתיקים

לא הרבה ידוע על העתיקים. אפילו השם, "העתיקים", הוא תוצאה של מסורת שהשתמרה, אך אף אחד לא ראה אותם מעולם. חלק מילדי העיירה סיפרו סיפורים על חברים מעבר למסך, אבל בהעדר הוכחות סיווגו זאת כחברים דמיוניים שהמציאו לעצמם. השמועות אומרות שהם נכחדו, ובו בעת קיימים. כמו כל סיפור אגדה טוב, ישנן המון גרסאות באשר מי הם ומה הם, אך אף אחד לא יודע את האמת, שכמו כל האמיתות, שוכנת אי שם באמצע.
קפטן : Nofar Assis