מלומדים 2017-12-04T15:28:25+00:00

המלומדים של סולווד – אחוזת ולגרי

קבוצת המלומדים בסוולווד הם כבר מזמן האוטוריטה בכל הקשור למחקר ולאלכימיה, הם מרכז ההשכלה של העיירה, המקום שאליו באים לשאול שאלות וכדי לוודא שדברים נעשו נכון, ללמוד על הכוח הגלום בחומרים שונים ואת הסודות שהאדמה של סולווד מסתירה.

רקע על הקבוצה :

בערב הראשון, כשאנשים הגיעו , תקעו יתד והחלו לבנות את סולווד מחדש, הם מצאו בקצה השטח אחוזה.
האחוזה עומדת שם, לא היה שום זכר על האחוזה הזאת במה שנותר מהכתבים של העיירה, הם ציפו לראות את המכשפות או את האחוזה של האציל שפעם התגורר שם אבל האחוזה הזאת לא הייתה מוזכרת אבל למרות זאת היא עדיין הייתה שם. הבעלים הציג את עצמו כאדון אלכסנדר סוואי ולגרי הראשון. הוא הסביר שיש הרבה דברים מעניינים באזורים הללו ובהריסות של סולווד הישנה והוא והעמיתים שלו באו לחקור אותם, הוא גם אמר שהוא יותר ממוכן לתרום ממשאביו לעיירה, ואפילו הקים את גילדת האלכימאים והפך במשך הזמן למקום בשביל חוקרים ומלומדים אחרים למצוא בו תשובות לשאלות.
האחוזה היא מקום שמרכז את המלומדים בסולווד למען המחקר של חומרים אלכימיים נדירים ,והאדמה השחורה של סולווד . כל מלומד מוזמן, לבוא וללמוד ואף להצטרף לגור באחוזה אם הוא בוחר בזה בתנאי שהוא לוקח חלק בחובות הבית ומשטף את המחקר שלו עם שאר דרי הבית .
למי מיועדת הקבוצה: שחקנים שאוהבים מסתורין,שאוהבים לחקור את המטפיזיקה של העולם,שחקנים שאוהבים עלילה פנימית עמוקה ,ועדיין להיות חלק ולשחק את העלילה הראשית של המשחק.

המלצות למשחק :

הקבוצה מחולקת לשתי חלקים עיקריים ,הוויטקים ,מלומדים בעלי הון שהגיעו ממכלת סרסיה הרחוקה בצפון. המשחק בטור וויטק הוא שונה מאוד , מוזר אפילו , אתם דמוית שהגיעו ממחוץ לממלכת לינד ורגילים לתרבות שונה (בהשראת רוסיה הצארית המוקדמת). אבל כל הוויטקים כבר מעל 10 שנים נמצאים בסולווד והתרגלו כבר למנהגים המקומיים .
והשוליות ,לשחקן שבוחר לשחק שוליה יש אפשרויות שונות, משחק זה מתאים גם לשחקנים ותיקים שרוצים להיות חלק משמעותי מהמשחק הפנימי של הקבוצה אבל הוא מתאים גם לשחקן חדש או שחקן שכרגע אין לו מאות שעות להשקיע במשחק ורוצה לבוא אם פחות הכנות אבל עדיין לשחק משחק עמוק מלא במסתוריין