ליידי מריאנה אוולין מליסנט סיליה מבית ברנהארד

/ליידי מריאנה אוולין מליסנט סיליה מבית ברנהארד
ליידי מריאנה אוולין מליסנט סיליה מבית ברנהארד 2017-12-16T15:48:18+00:00

ליידי מריאנה אוולין מליסנט סיליה מבית ברנהארד

הרוזן סיליה היה בעל האחוזה והכפר לפני שהתחילו להופיע השדים
היא הבת היחידה והנצר האחרון לבית סיליה.

לפני כעשר שנים אביה, הרוזן סיליה, נהרג ונחשפו מסמכים המפלילים אותו. מאחר והייתה רק בת שמונה כשקרה המקרה, היא עדיין מאמינה שאביה הוא הטוב. לכן מטרתה, בתור היצר האחרון לשושלת סיליה המפוארת, היא להחזיר את הכבוד.

המוות של אביה והאימוץ לתוך משפחת הדוכס ברנהארד בעקבות המוות של אביה תחת פיקודו של בנו הבכור של הדוכס ברנהארד הביא את מריאנה למצב שבו היא חלק ממשפחת הדוכס אבל בלי מה שמשתמע מכך, אין לה באמת מעמד, היא לעולם לא תינשא לבן של דוכס אחר כדי לחזק קשרים דיפלומטיים, היא בת של דוכס אבל לא באמת, יש לה הכל וכל מה שהיא תבקש עשרות משרתים יביאו לה חוץ מאת הדבר שהיא איבדה, את מה שהיה שלה.

שני הבנים של הדוכס רוברט ברנהארד לא התעניינו בסמכויות החלטה, בלדבר עם אצילים אחרים, בפוליטיקות העדינות שמניעות את הממלכה.
הבנים לא הבינו שהדברים החשובים באמת נסגרים בחדרי חדרים כששני דוכסים יושבים על כוס ברנדי.
הבן הבכור התעניין בצבא והבן הצעיר בכסף וכלכלה, לכן היא הייתה היחידה לשמוע את סיפוריו המופלאים של הדוכס והרגישה שהיא רוצה לדעת על מה הוא מדבר.

היא הלכה ללמוד, קראה בספרייה המשפחתית ובספרייה המלכותית והתחילה להתלוות לפגישות של הדוכס. עם הזמן אנשים התרגלו לנוכחותה והיא צברה נסיון.

בהתחלה זה היה רק כדי למצוא חן בעיניו, במשך שנים היא התלוותה לדוכס בפגישותיו. ואז לפני כ3 שנים הדוכס רוברט זומן בבהילות לפגישה עם 2 דוכסים מהצפון והוא פנה למריאנה וביקש ממנה להחליף אותו בשיחה עם כמה ברוני גבול זוטרים, היא רשמה בשקדנות, ענתה לשאלותיהם ואף אחרי שהתייעצה עם הדוכס חזרה אליהם עם תשובות. מקרים אלו נהיו תכופים יותר ולאט לאט רוברט האציל למריאנה כמעט את כל הסמכות להתעסק עם הברונים השונים. אחרי שהאחריות שהוטלה עליה הלכה וגדלה היא הבינה שיש לה כוח. אנשים התחילו להבין שהם צריכים לפנות אליה כדי לטפל בדברים פעוטים ולא הטרידו את הדוכס.
היא עדיין השתמשה בשמו אבל זה היה שיקול הדעת שלה, ההחלטות שלה, לא מילים מדוקלמות של מישהו אחר- אלא הכוח שלה. זה הבהיר לה שהיא מסוגלת לשלוט, שזה חלק ממנה, חלק ממי שהיא, זה באמת זורם לה בדם. ברגע שהייתה לה אפשרות היא ידעה לבצע את העבודה ולקחת את ההחלטות לידיים שלה.

למריאנה תמיד היה חשוב לקבל בחזרה את מה ששלה, את מה שמגיע לה בזכות.

הקו דם של סיליה נשמר בתוך בית ברנהארד בזכות מריאנה שקיבעה את המקום הזה כחק מבית ברנהארד